Nová mobilní aplikace DOPRAVA

29. 11. 2019

Mobilní aplikace DOPRAVA je určena pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem ANDROID verze 6 a výše. 

Umožňuje on-line či off-line práci s grafickými a pasportními daty spravovanými desktopovou aplikací DOPRAVA v.7.xx s využitím technologie synchronizace.
         

Aplikace  umožňuje zobrazení veškerých grafických dat přístupných v desktopové aplikaci. 

V současné verzi je k dispozici většina grafických operací pro tvorbu a editaci objektů dopravního značení.

Aplikace po identifikaci existujícího grafického objektu umožňuje editovat prostřednictvím formuláře vybrané pasportní údaje, přistupovat k připojené dokumentaci a pořizovat dokumentaci novou, především fotodokumentaci. 

Pokud zařízení není v daném okamžiku on-line, jsou provedené změny ukládány a po obnovení připojení (Wi-Fi či datové spojení) jsou postupně odesílány. 
       

Z grafických operací je v této verzi v aplikaci umožněno v mapovém prostředí provádět operaci měření s využitím režimu „příchytu“ na pasivní vrstvy a objekty aktivních souborů.          

Podobně jako v desktopové verzi je možné v aplikaci nastavit zobrazování a identifikaci jednotlivých mapových vrstev a aplikačních souborů, včetně jeho pasportních vrstev.

 

Pasivní mapová data je možné jednorázově kompletně nahrát  do zařízení do připraveného uložiště, například při připojení prostřednictvím Wi-Fi.

Aplikace si může rovněž pasivní data dotahovat postupně automaticky dle potřeby, což je vhodné například při datovém připojení.

Znakem hvězdičky je signalizováno, že příslušná pasivní data nejsou ještě kompletně dotažena.
Tento článek je zařazen v těchto kategoriích:
Novinky

HLEDÁTE SPOLEHLIVÉ A PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ?

Staňte se i Vy našimi zákazníky ještě dnes!