Profil

Společnost CDSw – City Data Software, spol. s r. o., působí na trhu geografických informačních systémů od roku 1992. Byla založena s cílem vyvíjet a poskytovat profesionální řešení v oblasti geografických informačních systémů (GIS) zaměřená především na tématiku efektivní správy obecního majetku.

Dnes jsme firmou s pětadvacetiletou zkušeností a jedním z předních poskytovatelů GIS řešení na českém trhu. Dodáváme své aplikace a poskytujeme své služby mnoha subjektům. V České republice máme na osm desítek zázkazníků mezi něž patří vladní organizace, obecní a krajské samosprávy, magistráty měst i soukromé organizace a spolupracujeme i s partnery na Slovensku. Působíme také jako subdodavatelé systémů pro přední systémové integrátory.

Naším cílem je vytvářet a poskytovat aplikace s maximálním ohledem na potřeby zákazníků, s důrazem na kvalitu a komunikaci. Naše produkty jsou postaveny na špičkových technologiích předních světových producentů vývojových nástrojů a databázových systémů. Dodáváme propracovaná GIS řešení postavená na vlastním know-how, především desktopové GIS systémy a webové mapové aplikace.

Obraťte se na nás a staňte se i Vy našimi zákazníky ještě dnes!